• PŁATNOŚCI I DOSTAWA

PŁATNOŚCI I DOSTAWA

I. OPCJE PŁATNOŚCI:

1. PRZELEW TRADYCYJNY

Subito Rafał Piwowarski

Leśna 63B 41-215 Sosnowiec

ING BANK ŚLĄSKI S.A. SWIFT: INGBPLPW

22 1050 1360 1000 0090 6609 7503 - w tytule proszę wpisać numer zamówienia.

2. SKY-PAY - Ponad 32 najpopularniejsze kanały płatności w tym karty płatnicze i BLIK

Bezpieczeństwo i obsługę płatności gwarantuje Krajowa Instytucja Płatnicza Blue Media. Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A.

 2019-04-10-banner_karty.jpg

System obsługuje następujące karty płatnicze:

* Visa
* Visa Electron
* MasterCard
* MasterCard Electronic
* Maestro

3. PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE TOWARU W SIEDZIBIE FIRMY LUB WYSYŁKOWO ZA POŚREDNICTWEM POCZTY POLSKIEJ LUB FIRMY KURIERSKIEJ DPD

II. OPCJE DOSTAWY:

DPD, POCZTA POLSKA

Koszty dostawy według cennika.

 

Czas realizacji dostawy:

1. Przy płatności za pobraniem i przedpłatą kompletacja zamówienia może wynosić od 1 do 3 dni roboczych. Czas realizacji towarów na specjalne zamówienie będzie ustalany inwidualnie z klientem.

2. Przy płatności przedpłatą:

Zamówienia wysyłamy po zaksięgowaniu płatności na koncie lub w systemie płatności. Przy płatności kartą czas realizacji liczymy od daty pozytywnej autoryzacji płatności. Zamówienia złożone, opłacone, autoryzowane po godzinie 14:00 będą traktowane jako zamówienia z dnia następnego.

 3. Odbiór osobisty

Złożone zamówienie można odebrać ( po potwierdzeniu stanu magazynowego i otrzymaniu potwierdzenia drogą elektroniczną) - odbiór uzgadniamy telefonicznie bądź mailowo.

Dodatkowe informacje:

Dostawy realizujemy na terytorium całego kraju oraz Unii Europejskiej. Koszty przesyłki poza granice kraju podawane są indywidualnie po uprzednim obliczeniu wagi zamówienia. 

Wysyłka realizowana kurierem POCZTEX K48 dostarczana jest w ciągu 48 godzin od daty wysyłki, kurierem DPD w następnym dniu roboczym (przy usłudze standardowej DPD zastrzega dostarczenie towarów w ciągu 48 godzin, ale z naszych doświadczeń wynika że są to rzadkie incydentalne przypadki)

Przy powyższych terminach nie uwzględnia się sobót, niedziel i dni wolnych.

Jeżeli przesyłka nie dotrze do Państwa pomimo wysłania przez nas zawiadomienia o wysyłce, bardzo prosimy o kontakt!

Towar wysyłany Pocztą Polską odbywa się w każdy dzień roboczy, czas dostawy do 48h. Przesyłkę taką również można monitorować na stronie poczty oraz czas doręczenia będzie wcześniej przekazany poprzez sms.

Śledzenie przesyłek:

Poczta Polska: http://sledzenie.poczta-polska.pl/

DPD: http://www.dpd.com.pl/